Taksi Burda
En Yakın Taksi Durağı

ŞIRNAK VEDAT GÜVEN TAKSİ

Durak Adı ŞIRNAK VEDAT GÜVEN TAKSİ
Yetkili TaksiBurda.Com
Telefon 0541 486 42 59
İl Şırnak
İlçe Merkez
Adres Cumhuriyet meydanı, 73000 Merkez/Şırnak

ŞIRNAK VEDAT GÜVEN TAKSİ, Şırnak ilinde Merkez ilçesinde müşterilerine taksi hizmeti vermektedir. İşletme ile alakalı merak ettiğiniz tüm bilgiler sayfamızda bulunmaktadır.

Özel yazılımlarımız sayesinde Şırnak/Merkez bölgesinde bulunan tüm taksi hizmeti veren işletmeleri ve taksi duraklarının bilgilerini toplamaktayız. Web sitemizde bulunan bilgiler; işletmelerin Google Harita Hizmetlerinde beyan ettiği bilgilerdir. Bu yüzden otomatik oluşturulan bazı sayfalarımızda bilgiler eskik olabilir. Yazılımlarımız ne yazık ki bu bilgilerin gerçekliği tespit edememektedir.

Yine aynı şekilde bizlere başvuru yapıp yolladıkları bilgiler doğrultusunda oluşturulan sayfalarda da yanıltıcı bilgiler olabilir. Bu yüzden sayfalarımızda bulunan iletişim bilgileri ile sizler taksi duraklarıyla iletişim kurmalısınız. Biz burada sadece taksi ihtiyacı olan yolcuları taksi hizmeti sağlayan işletmeler ve taksi durakları ile bir araya getirmeye çalışmaktayız.

ŞIRNAK VEDAT GÜVEN TAKSİ hakkında sayfamızda bulunan bilgiler;

Yetkilisi : TaksiBurda.Com

Telefon Numarası : 0541 486 42 59

İl/İlçe : Şırnak/Merkez

Adresi : Cumhuriyet meydanı, 73000 Merkez/Şırnak

Web Sitesi : Bilinmiyor

E-Posta : Bilinmiyor

İptal / Düzenleme Talebi

Uyarı : Bu sayfada yer alan taksi durağının bilgileri Google Haritalar üzerinden özel yazılım (bot) ile elde edilmiştir veya durak yetkilileri şahsen başvuru yaparak bu bilgileri yollamıştır.

1. Sayfa özel yazılım ile oluşturulduysa; Google Haritaların sözleşmesinde de yer aldığı gibi firma bilgileri halka açık bir şekilde internette bulunmaktadır. Bu yüzden otomatik yazılımlar ile bu bilgilerin toplanmasında hukuki açıdan hiç bir sorun yoktur.

2. Sayfadaki bilgiler durak sahipleri tarafından beyan edildiyse bunların da yayınlanmasında hiç bir hukuki sorun yoktur. Kişiler kendi özgür iradeleri neticesinde bunu istemişlerdir.

Eğer firma bilgilerinin yanlış olduğunu düşünüyorsanız düzenleme talebinde bulunabilirsiniz. Firmanın yayınlanmasını istemiyorsanız aynı şekilde iptal talebi oluşturabilir ve yayından kalkması için bizlere bildirebilirsiniz.

Uyarı : Hatalı firma bilgileri olabileceği için TaksiBurda.Com hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Düzenleme Talebi İptal Talebi

Yasal Uyarılar

 • TaksiBurda.Com ücretsiz olarak yolcular ve taksi duraklarını bir araya getirmeyi hedeflemektedir.
 • TaksiBurda.Com internet sitesinin sahipleri veya yöneticileri web sitesinde listelenmekte olan taksi durakları ve işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur.
 • TaksiBurda.Com'da bulunan taksi durakları, özel yazılımlar veya durak sahipleri tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır.
 • TaksiBurda.Com üzerinden edinilen bilgiler ile taksi durakları arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. Finansal işlemler yolcular/müşteriler ve duraklar arasındadır.
 • TaksiBurda.Com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
 • TaksiBurda.Com web sitesinden yayınlanmakta olan taksi durakları ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
 • TaksiBurda.Com'da bulunmakta olan taksi durakları yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri TaksiBurda.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
 • TaksiBurda.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. taksiburda@gmail.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
 • Sizlerden TaksiBurda.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız.
 • TaksiBurda.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
 • Bu web sitesini kullanmak ve durakların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde taksi durağı ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir.
 • Taksi durakları, taksi şöförleri ve yolcular, müşteriler arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan TaksiBurda.Com sorumlu tutulamaz.
 • Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.